» Mobile Version

Espumisan® Easy je zdravotnický prostředek používaný k účinnému odstranění nadýmání v důsledku nadměrného hromadění plynů v zažívacím traktu a ke snížení pocitu plnosti a napětí v břiše a kručení v žaludku a střevech.

Espumisan® Easy jsou granule vyrobené moderní technologií, které se nemusejí zapíjet tekutinou. Granule mají příjemnou citronovou příchuť a rychle se rozpouštějí na jazyku - simetikon se tak rychle dostává do zažívacího traktu a začíná působit.
Přípravek Espumisan® Easy je balen do malých, samostatných sáčků, které lze nosit s sebou a v případě potřeby je kdekoli a kdykoli diskrétně užít.

 

Espumisan® Easy:
Rychlá, snadná a účinná úleva od obtíží
  • Jeden sáček přípravku Espumisan® Easy obsahuje 125 mg simetikonu, který způsobuje účinný rozpad bublin plynu nahromaděných v zažívacím traktu, čímž snižuje pocit plnosti a napětí v břiše.
Dobrá snášenlivost
  • Espumisan® Easy obsahuje simetikon, který se nevstřebává ze zažívacího traktu; je vylučován z těla v nezměněné formě, takže jej mohou užívat těhotné a kojící ženy.
  • Simetikon působí lokálně, nikoli systémově, takže může být používán společně s jinými léky.
  • Espumisan® Easy neobsahuje cukr a mohou jej užívat i diabetici.
Snadné užívání
  • Espumisan® Easy ve formě granulí v samostatných sáčcích, snadné užívání bez zapíjení tekutinou.
Chutné a diskrétní
  • Sáčky Espumisan® Easy jsou malé a snadno se kdykoli užívají, nemusí to být nutně jen doma. Granule mají příjemnou citronovou příchuť.

Má stres vliv na nadýmání

Stres je jednou z nejčastějších příčin nadýmání. Práce v časovém presu, nedostatek odpočinku nebo jídlo ve spěchu mají negativní vliv na funkci trávicího systému.

Jaké jídlo způsobuje nadýmání

Správná funkce našeho trávicího systému do značné míry závisí na tom, co jíme. Některé potraviny nebo jídla mohou významně přispět k rozvoji nadýmání, a to byste měl/a vzít do úvahy při sestavování svého jídelníčku.

nadýmání postihuje více než 90 % pacientů trpících zažívacími obtížemi.